Neden Medicaboss?

Firmamız, güzellik merkezleri için özel tasarlanmış üstün kaliteli cihazlarıyla sektörde öncü konumdadır. Yenilikçi teknolojileri benimseyerek müşterilerimize en etkili ve güvenilir çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak kaliteli hizmet ve ürünleri bir araya getirerek sektörde güvenilir bir tercih olmayı sürdürüyoruz.

Nasıl Sipariş Oluşturabilirim?

Satın almak istediğiniz ürünümüz için sipariş oluşturmak için whatsapp hattımızdan destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Cihazların Teslimat ve Garanti Süreleri Nedir?

Cihazlarımız, teslimat talebiniz doğrultusunda özel sevkiyat aracımız ve teknik ekibimiz eşliğinde belirttiğiniz tarihte sizlere gönderilmektedir. Teslimatın ardından cihazın kurulumu yapılarak çalışır duruma getirilir ve sonrasında eğitim müdürümüz tarafından cihazın eğitimi verilmektedir. Sertifikalarınız sizlere takdim edilmekte ve verilen eğitimin tüm dokümanları ve videoları tarafınıza teslim edilmektedir.

Ürettiğimiz cihazlar için 2 yıl garantimiz bulunmaktadır. %100 yerli üretime ve yerli yazılıma sahip cihazlarımızın yedek parça veya yazılımsal konularında herhangi bir sorun yaşama olasılığınız bulunmamaktadır. Ortaya farklı bir sorun çıkması durumunda ise teknik servisimiz hızla müdahale etmektedir.

Ürün İade ve Değişim Politikanız Nedir?

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinde bulunabilir veya ürünü değiştirebilirsiniz. İade ve değişim süreciyle ilgili detaylı bilgileri "İade ve Değişim Politikamız" sayfamızdan bulabilirsiniz.

Teknik Destek Nasıl Alabilirim?

Teknik destek ekibimize sorularınız veya sorunlarınız için info@medicaboss.com.tr adresinden veya müşteri hizmetleri numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, web sitemizde bulunan "İletişim" sayfasından da bize ulaşabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Ürünlerinizin Kalitesi Nedir?

Firmamız, sektördeki en yüksek kalite standartlarına uyan ve uluslararası sertifikalara sahip ürünler üretmektedir. Cihazlarımız, güvenilirlik, etkinlik ve müşteri memnuniyetini sağlamak üzere titizlikle tasarlanmaktadır.

Ürünlerin Montajı ve Kullanımı Hakkında Nasıl Destek Alabilirim?

Firmamız, profesyonel teknik destek ekibiyle müşterilerine kurulum, kullanım ve bakım konularında yardımcı olmaktadır. Montaj ve kullanım kılavuzları, çevrimiçi kaynaklar ve müşteri destek hattımız aracılığıyla size en iyi şekilde yardımcı olmak için buradayız.

Özel Projeler veya Kurumsal İhtiyaçlar İçin Özelleştirilmiş Çözümler Sunuyor Musunuz?

Evet, firmamız özel projeler için özelleştirilmiş çözümler sunma konusunda uzmanlaşmıştır. İhtiyacınıza uygun olarak tasarlanmış özel cihazlar veya çeşitli özelliklere sahip ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.